לייף סטייל

חוה זינגבוים משיקה מארז ביוטי יוקרתי לרגל החגים:

מארז חג חוה זינגבוים, מחיר- 1154 שח, צילום- עומרי מרון

חוה זינגבוים, חלוצת הקוסמטיקה הרפואית בישראל, משיקה מארז מיוחד לרגל החגים הכולל שלושה מוצרי טיפוח מובילים: קרם ביומימטיקסיסטם, מסכת זהב וקרם דרמה פיל. המארז מתאים לעור בוגר ולא שומני.

BIOMIMETIC SYSTEM CREAM(קרם ביומימטיקסיסטם, 60 מ"ל)-מחדש ומשקם את עור הפנים ומעניק זוהר וברק. מבוסס על חומרי גלם פעילים במיוחד, אשר נבדקו במחקרים קליניים רבים והוכחו כמחדשים את השכבה הקרנית של העור תוך עידוד יצירת תאים חדשים.חומרים פעילים במוצר: שמן אומגה 3 ו- 6, רטינול, וקינטין. מתאים לכל סוגי העור.

GOLD HEATING MASK (מסכת הזהב, 50 מ"ל) – מסכת הזהב המחממת הינה חלק מסדרת המוצרים הביו-מימטית, המחקה את הביולוגיה של הטבע. המסכה ממריצה את מחזור הדם, גורמת לחימום עדין של העור ומזינה אותו בלחות ובכך מסייעת בהענקת מראה זוהר, בוהק ומטופח.המסכה מכילה נגזרת ויטמיןC, ויטמין A, קינטיןואלנטואין להרגעת העור וכן אתמינרלהזהב.מתאים לכל סוגי העור להוציא עור עם נטייה לאקנה.

DERMA FILL CREAM(וקרם דרמה פיל, 60 מ"ל)-תכשיר ייחודיהעושה לראשונה שימוש בחומר היגרוסקופיהחודר לעומק העור ע"י מריחה. חומר היגרוסקופיהינו חומר המגדיל את נפחו במים כך שבמגע עם הלחות הנמצאת בעומק העור, נפחו גדלונוצר אפקט טשטוש קמטוטים. שימוש קבועבמוצר ישפר משמעותית את קמטוטי עור.הקרםנספג בקלות בעור ומעניק לו זוהר וברק.ניתן לערבב את הקרם עם מייק-אפ למראה בוהק וקבלת אפקט מילוי קמטוטים וכן ניתן לשימוש על השפתיים לקבלת מראה מלא ומוצק יותר. המוצר מכיל רכיב שהינו פטנט רשום.

מחיר המארז: 1154 ₪
ניתן להשיג בבלעדיות אצל קוסמטיקאיות רפואיות P.M.E.® העובדות בשיטת חוה זינגבוים

אודות מוצרי חוה זינגבוים:
סדרת מוצרי "חוה זינגבוים", המהווה פריצת דרך בתחום הקוסמטיקה, ומבוססת על שיטת הטיפול הדו עומקי, הפועל על טיפול בשתי שכבות העור במקביל. השיטה מושתתת על אבחון קליני חדיש וטכניקות טיפול ייחודיות המבוססות על קוסמטיקה רפואית ותכשירים טרנסדרמלים (חדירים לשכבות העור) המשתמשים בטכנולוגיות פורצות דרך ותוכנית טיפולים אישית.

Related posts

הסוף לשומן העיקש …..

מנהל

השעון היקר בישראל – מחירו 10 מיליון ש"ח

מנהל

גם לגברים מגיע – טיפים לטיפוח העור לגברים

מנהל

Leave a Comment