חניכי קורס פאראמדיקים מס 6 ערב - צילום שחר חזקלביץ תיעוד מבצעי מדא

50 חניכי קורסי הפאראמידיקים של מד"א סיימו את הלימודים

670

באולם סוראסקי שבמרכז הרפואי תל השומר התקיים טקס סיום של קורסי הפאראמדיקים של מגן דוד אדום בהנחיית אתי ונטורה דאושין מאגף הרפואה במד"א. בטקס קיבלו 40 הבוגרים תעודות הסמכה וסטטוסקופים אישיים, שישמשו אותם בעבודתם. בטקס, צוינו סיומם של שני קורסי פאראמדיקים שנערכו לאחרונה במד"א- הראשון, קורס ערב מספר 6 והשני קורס בוקר מספר 40.

בועז מלכה, המדריך הראשי של קורס הערב, סיפר בהתרגשות: "ככלל נכחו בקורס אנשים יקרים ומוצלחים רבים הניכרים בנימוסים, אהבת הזולת וההערכה הרבה למקצוע חשוב ויקר ערך לחברה בה אנו חיים, אני בטוח שלא מעט מחניכי הקורס יגיעו לנקודות מפתח בארגון מגן דוד אדום מתוך הכרה במקצועיות תוך כדי צניעות רבה."

בין הנואמים, בת-אל בוגנים נציגת החניכים שהרעיפה מחמאות ותודות לצוות ההדרכה ולכל העוסקים במלאכה. גם החניך המצטיין, תום דגן, אמר בהתרגשות: "בקורס זה זכינו במקצוע יחודי, כאשר בו ניתנת הזדמנות לגעת בחיים של אנשים ברגעים הקריטיים והמשמעותיים ביותר עבורם. אין ספק שבכך אנו מותירים חותם בלבם ובמהלך חייהם. מעתה יוצאים אנו לדרך עצמאית, לבד ובאחריות המוטלת על כתפינו בלבד. אני גאה להיות חלק ממשפחת מגן דוד אדום ואף להגיע למשמרות עם הפס הכתום. אני גאה להיות פאראמדיק!"

a5isv9a4
חניכי קורס פאראמדיקים מס 6 ערב – צילום שחר חזקלביץ תיעוד מבצעי מדא

נציג המדריכים, אודי אדרי , אמר בגאווה לפאראמדיקים הטריים: "היום אתם מתחילים את המסע שלכם. מסע ארוך ומפותל. תהיו רהוטים, חדים, זריזים, כריזמטיים ואסרטיביים, תהיו דומיננטיים, אמפטיים, רגישים ונחושים – תהיו פאראמדיקים ותשאפו גבוה להיות הכי מקצועיים שיש".

רמי מילר, הפאראמדיק הראשי במד"א: "מגן דוד אדום שחרט על דגלו את ערך חיים כערך עליון, פועל כל העת וביתר שאת בשנים האחרונות על מנת להעמיד לרשותכם את כל הכלים והאמצעים להצליח במשימת הצלת החיים. אנו סמוכים ובטוחים שחייהם של תושבי מדינת ישראל מופקדים בידיים הנכונות"

מנכ"ל מד"א, אלי בין איחל הצלחה לבוגרי הקורס ואמר: "אני מתרגש במיוחד ושולח לכם את ברכתי וברכת הארגון כולו. אתם גולת הכותרת שלנו, היהלום, החזית. נמשיך לתמוך בכם ובמקצועיות שלכם. מגן דוד אדום הוא ביתכם. בית בו קיבלתם ניסיון מקצועי אותו רכשתם במאמצים רבים ועבודה קשה – זהו ביתכם. זיכרו תמיד שמגן דוד אדום, סומך עליכם, אוהב אתכם ומחזק אתכם –שאו ברכה לכם ולבני בתכם. בהצלחה ושנה טוב".
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *