נדלן

70 מיליון שקלים הושקעו בבניית ופתיחת: שבעת הכוכבים ראשל"צ

מתחם שבעת הכוכבים ראשון לציון מתחם בוטיק לעיצוב הבית רחוב לישנסקי 4 ראשון לציון צילום אסף פינצוק

חברת הכשרת הישוב בישראל בע"מ וחברת ב.י. טופ סנטר בע"מ, מכריזות היום על פתיחת 'שבעת הכוכבים ראשל"צ – מתחם בוטיק לעיצוב הבית', שבבנייתו והקמתו הושקעו כ – 70 מיליון שקלים. המתחם, הממוקם ברחוב לישנסקי 4 ראשון לציון, משתרע על פני שטח כולל של 8000 מ"ר מהם 5000 מ"ר של חנויות, בהקפדה על תמהיל מותגים עכשוויים ומובילים לעיצוב ולהלבשת הבית ו – 3000 מ"ר שהוקצו למשרדים, חניה גדולה, מוארת ומקורה וסטודיו לחיטוב הגוף לנשים, מרשת ארצית גדולה.

המתחם תוכנן ועוצב על ידי משרד האדריכלים מייזליץ – כסיף שיצרו מבנה בעל מראה ייחודי ובולט המבוסס על תפיסת קיימות, תוך שימוש בחומרים ידידותיים למשתמש ולסביבה : רפרפות דמוי עץ, ויטרינות ענק לניצול אור טבעי וכו'.

בניית המתחם נמשכה כ- 3 שנים והושקעו בו, כאמור, כ- 70 מיליון שקלים. המתחם נבנה במקומו של קניון 'השופ אין' – הקניון הראשון שנפתח בעיר ראשון לציון.

לדברי סמנכ"ל הנכסים של חברת הכשרת הישוב בישראל, אלכס מריאש: "אנו גאים להשיק את מתחם הבוטיק לעיצוב הבית תחת השם 'שבעת הכוכבים ראשל"צ' שהודות לתמהיל החנויות ומיקומו, בסמוך לצירי תנועה ראשיים' יהפוך לאבן שואבת ללקוחות המחפשים לעצב את הבית. אין ספק כי המתחם הייחודי, יעצים את כוחה של העיר ראשון לציון כנותנת מענה כולל לעיצוב הבית".

מתחם שבעת הכוכבים ראשון לציון מתחם בוטיק לעיצוב הבית רחוב לישנסקי 4 ראשון לציון צילום אסף פינצוק
מתחם שבעת הכוכבים ראשון לציון מתחם בוטיק לעיצוב הבית רחוב לישנסקי 4 ראשון לציון צילום אסף פינצוק

שטחי המסחר שבמתחם מציעים תמהיל של חנויות מעולם עיצוב הבית, במותגי יוקרה מובילים בהם: ריהוט היוקרה – ellita living, אביבי מטבחים, תומס תאורה, צמר שטיחים יפים עם חנות במתחם תחת השם צמר fashion boutique, דלתות חמדיה , פרנקו פרי , BEDROOM , דקו פלוס – פרקטים ודקים, גולדשטיין- פירזול ורהיטי בן איתי – רהיטי ילדים ונוער, כמו כן במקום ייפתח בית קפה ומסעדה של רשת ביגה.

שטחי המסחר הושכרו לתקופה של 5 שנים ודמי השכירות בקומת הקרקע נעים בין 100 שקלים ל-120 שקלים למ"ר (בשטחי המסחר) , בשטחי המשרדים נעים בין 50 שקלים ל-70 שקלים למ"ר

מריאש מוסיף כי ישנה התעוררות נדלנ"ית מבורכת בראשון לציון ואנו שמחים להיות חלק מהמיצוב של העיר כמוקד משיכה לקניות בתחום עיצוב הבית. זאת ועוד, אומר מריאש, המתחם נבנה במיקום אטרקטיבי ויחד עם תמהיל חנויות של מותגים יוקרתיים לעיצוב הבית, אנו בהחלט מצפים לקהל המחפש חווית בילוי איכותית בתחום, תחת קורת גג אחד וחניה בשפע.

"מסקרים שערכנו אנו רואים כי קהל הצרכנים מעדיף לרכוש פריטי עיצוב במקום אחד ולא לכתת רגליו בין חנויות שונות ומפוזרות, כדי למצוא את מבוקשו ומתחם הקניות 'שבעת הכוכבים – ראשל"צ' עונה בדיוק על צורך זה."

קבוצת הכשרת הישוב הינה חברת הפועלת במספר תחומים: השכרת נכסים מניבים בישראל ובחו"ל – קניונים ופארקים לוגיסטיים; ייזום פרויקטים במקרקעין בישראל ובחו"ל – דירות למגורים, משרדים, התחדשות עירונית ובתי חולים סיעודיים; ניהול ותפעול של בתי מלון בישראל תחת המותג "רימונים"; שילוט חוצות. מנכ"ל החברה הוא מר עופר נמרודי.

Related posts

נס ציונה: רוב היצע הדירות בעיר בשנים הקרובות יהיו בפרויקטי התחדשות עירונית

מנהל

חברת אחים דוניץ סיימה לאכלס את שלב ב' בפרויקט "דוניץ ברחובות המדע"

מנהל

גל תביעות של עובדי בניין פלסטינים

מנהל

Leave a Comment