נדלן

החברות אפי קפיטל ועמרם אברהם זכו במכרזים בקריית גת ושטח מסחרי בגדרה

פרויקט השמורה של אפי קפטל ואורתם מליבו בראש העין קרדיט הדמייה arc deco

החברות אפי קפיטל ועמרם אברהם זכו במכרזי מחיר למשתכן של משרד הבינוי והשיכון בקריית גת ובגדרה. החברות יקימו במשותף פרויקט של 288 יח"ד בקריית גת ופרויקט של 244 יח"ד ושטח מסחרי בהיקף 670 מ"ר בגדרה.

הזכייה במכרזים הללו מצטרפת למכרזים נוספים במסגרת התכניות הממשלתיות אותן מקדמת אפי קפיטל – 166 יח"ד במסגרת מחיר מטרה בראש העין ו-339 יח"ד במסגרת מחיר למשתכן בקריית מוצקין.

פרויקט השמורה של אפי קפטל ואורתם מליבו בראש העין קרדיט הדמייה arc deco
פרויקט השמורה של אפי קפטל ואורתם מליבו בראש העין קרדיט הדמייה arc deco

לדברי רועי אוליניק, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת אפי קפיטל "אנו ממשיכים ליישם את האסטרטגיה שלנו לקידום דיור בר השגה הן במסגרת השוק החופשי והן במסגרת התכניות הממשלתיות. התחלנו זאת בשוק החופשי עם פרויקט באור עקיבא הנמצא כבר בשיווק ובבאר שבע הנמצא בשלבי תכנון מתקדמים. הקונספט של מחיר למשתכן מתאים לאסטרטגיה שלנו לשווק דירות במחירים סבירים ובכך לאפשר גם לקהל הרחב שכיום לא יכול להרשות לעצמו להיכנס למעגל רוכשי הדירות. סך הדירות שאנו מקדמים כיום במסגרת התכניות הממשלתיות הינו יותר מ-1000, ואנו מתכוונים לגשת למכרזים נוספים בהמשך הדרך".

חברת הנדל"ן אפי קפיטל החלה את פעילותה בשנת 2006 ופעלה בעיקר באזור חדרה. החברה מתמקדת כיום בדיור בר השגה, עם כ-2000 יח"ד בשלבי תכנון וביצוע שונים. בין הפרויקטים: פרויקט אקווה בשכונת עין הים בחדרה ביחד עם עמרם אברהם ( 600 יח"ד), פרויקט opark בשכונת נווה אור החדשה באור עקיבא (400 יח"ד), פרויקט של 540 יח"ד בבאר שבע, פרויקט של 117 דירות על הים בעיר בת ים ופרויקט תמ"א 38 של 30 יח"ד ברמת גן. החברה מקימה פרויקט של 339 דירות במסגרת תכנית מחיר למשתכן בקריית מוצקין ופרויקט של 276 דירות בראש העין מתוכן 166 במסגרת מחיר מטרה. בנוסף החברה מקדמת תכניות על שטח בן 120 באליכין ועל שטח של 200 דונם באזור תעשיה חדרה. החברה נהנית מאיתנות פיננסית, המאפשרת לה להשקיע באזורים מתפתחים נוספים.

Related posts

עשרת כללי הזהב לרכישה בטוחה של דירות בפרויקטים של תמ"א 38

מנהל

חברת אחים דוניץ סיימה לאכלס את שלב ב' בפרויקט "דוניץ ברחובות המדע"

מנהל

הציבור הישראלי עדיין מאמין כי נדל"ן הוא אפיק ההשקעה הבטוח ביותר

מנהל

Leave a Comment