רכילות

מה משותף לנינט טייב, אילנית לוי, שלי גפני ו אליניב ברדה?

הבן אוריין קאירי גפני עם הוריו שלי גפני ואופק קאירי צלם אלעד גוטמן

לאולפן הצילומים שעוצב אתמול כבית רחב ידיים, התייצבו משעות הבוקר המוקדמות, בני משפחות הסלבס שעבור רובם זו הפעם הראשונה שהם משמשים כפרזנטורים ומצטלמים, בניהם: שרון לוי ( 40) – אחותה של מלכת היופי לשעבר אילנית לוי. שרון היא בימאית ויוצרת מוערכת. סופיה טייב (31) – אחותה של הזמרת והשחקנית נינט טייב. סופי היא סטייליסטית ואושיית אופנה מובילה. הילדות: חושן (10) ושליו (8.5) ברדה – בנותיו של קפטן הפועל באר שבע בכדורגל אליניב ברדה ואשתו אדווה ואוריין גפני קאירי – ( 9 ) בנה של דוגמנית העבר שלי גפני .

בשעות הצהריים החליטה סיגל כספי סמנכ"ל השיווק של גלי להפתיע את הצוות על סט הצילומים, ערכה שולחן חג והזמינה את הפרזנטורים ובני משפחותיהם לארוחה חגיגית והרמת כוסית לרגל השנה החדשה.

סיגל כספי ,שרון לוי, אופק קאירי ,סופיה טייב והילד אוריין גפני קאירי צלם אלעד גוטמן
סיגל כספי ,שרון לוי, אופק קאירי ,סופיה טייב והילד אוריין גפני קאירי צלם אלעד גוטמן

סיגל כספי עדכנה את הסועדים ואמרה: "הקונספט לקמפיין שאתם מצלמים היום מלווה אותנו זו עונה שניה, גלי היא רשת שפונה לכל המשפחה והדגש המרכזי הוא על ערכי המשפחה. באופן טבעי בחרנו בפרזנטורים בני משפחה של אושיות מפורסמות המשקפים טווח גילאים רחב, בהתאם לתמהיל המוצרים של רשת גלי."

לדבריה: "הקמפיין מחובר לחיים האמתיים שלכם כפרזנטורים ולכן שרון לוי היא בימאית ותצולם על רקע תפאורת אולפן צילום, סופיה טייב הסטייליסטית תצולם על רקע הפקת אופנה , אוריין גפני יצולם עם הסקייטבורד שלו, הבנות של אליניב ברדה חושן ושליו רוקדות בלט להנאתן אך בקמפיין ימשיכו בדרכו של אביהן וישחקו כדורגל.

בסיום הצילומים חשפה סופיה טייב לסיגל כספי כי הדבר הבא שהיא חולמת עליו הוא לעצב קולקציית נעלי קפסולה, כספי אהבה את הרעיון והשתיים כבר קבעו להיפגש אחרי החג בנושא…

Related posts

יאיר מלכה משיק מסעדת שף בחיפה ומעדכן שבקרוב גם בגינדי תל-אביב

מנהל

אוולין הגואל וגילת אנקורי בבילוי נשי

מנהל

ליאור רז מפאודה במסע אופנועים בליל ירח מלא

מנהל

Leave a Comment