צרכנות

Trolls הטרולים מגיעים לישראל!!

הטרולים החדשים מגיעים לישראל של חברת הפנינג סוכות הסברו הפצה משחקי יצירה. צילום: יח"צ

חברת משחקי יצירה, משווקת מוצרי הסברו בישראל, תקיים את הפנינג הטרולים הגדול של השנה לכבוד יציאת הסרט לאקרנים והשקת ליין המוצרים החדש של הטרולים בחנויות ברחבי הארץ.ההפנינג יתקיים במהלך חול המועד סוכות, 18-20 אוקטובר, בכל רשת קניוני עזריאלי ברחבי הארץ !

אתם בטח זוכרים אותם כשהיינו ילדים. לכל אחד היה טרול חמוד, עם שיער ארוך ועומד במגוון של צבעים, איתו אהבנו לשחק ולאסוף. בתחילת חודש אוקטובר עומד להגיע לארץ ה-סרט של החגים – trolls !

הטרולים קיבלו חיים משלהם. הם מקסימים, מצחיקים, חייכניים, ומלאים שיער צבעוני ועומד. הם עובדים ומכינים ממתקים וחיים את החיים הטובים.

בעקבות צאת הסרט trolls לאקרנים בתחילת אוקטובר, תקיים חברת משחקי יצירה, מפיצת חברת הסברו ענקית הצעצועים בישראל, הפנינג ארצי בכל רשת קניוני עזריאלי. ההפנינג יתקיים במקביל להשקת ליין המוצרים החדש של הטרולים בכל רשתות הצעצועים המובחרות ברחבי הארץ. בליין המוצרים החדש יוצגו לראשונה מגוון הדמויות החדשות והססגוניות של עולם הטרולים, וערכות הכוללות דמויות טרול עם אביזרים נלווים ואקססוריז. המחירים ינוע בין 50 שח ל 180 שח לדמויות טרול בגדלים שונים.

מה יהיה בהפנינג?
בכל אחד מהקניונים יוקם מתחם "טרול מאניה" ממותג בתפאורה מסט הסרט עצמו – במתחם הילדים יוכלו לייצר לבד במפעל זר ממתקים בהשראת הטרולים, תוקם מספרה של טרולים בה הילדים יוכלו לעצב את השיער, יחולקו שיער מתוק על מקל בהשראת צבעי השיער הטרולים, תוקם רחבת ריקודים בהשראת הטרולים ועוד

הכניסה בחינם!
הפעילות תתקיים בכל אחד מימי חול המועד סוכות בין השעות 11 עד 14 בבוקר, ו-מ 16 עד 1900 בערב.

בנוסף, תקיים רשת קניוני עזריאלי תחרות פייסבוק במסגרתה הילדים יצטרכו לאתר את הדמויות של הטרולים בחנויות ראווה בקניון ולזכות בכרטיסי קולנוע במתנה ובהפתעות נוספות.

Related posts

חברת 'בלדי' במהלך שיווקי חשוב שיוריד את מחירי הבשר

מנהל

קניון G יבנה מציע שוק אוכל עם מגוון דוכנים

מנהל

טיפים חהכנה וסידור הבית לפני שמתחילים הגשמים

מנהל

Leave a Comment