אופנה

3 ימים של תספורות ועיצובים מיוחדים למתולתלות במחירים מוזלים בין התאריכים 5-7/10/16

צילום: יח"צ בליסימה

מתחם 'בליסימה' התל אביבי מקפיד להישאר תמיד עם יד על הדופק בכל הקשור לעולם האופנה ולמגמות האופנה השולטות ובהתאם להציע רעיונות ופתרונות ללקוחות. בחודשים האחרונים זיהו ב'בליסימה' את המגמה העכשווית הבולטת בתחום האופנה: השיבה למראה הטבעי – התלתלים. בחודשים האחרונים אנו רואים יותר ויותר מתולתלות על המסך – למשל לי וטל, כוכבות 'המירוץ למיליון' ואת הילדה אגם זכריה שבעקבות כתבה מרגשת בחדשות ערוץ 2 בה סיפרה אמה על הצקות חוזרות ונשנות של חבריה של אגם בעקבותיהם ביקשה הילדה לגלח את שיערה, זכתה בקמפיין פרסום למטבחים.

צילום: יח"צ בליסימה
צילום: יח"צ בליסימה

זאת ועוד, בשבוע שעבר צוין בישראל לראשונה יום המתולתלות הבינלאומי וחברות שיער החלו להשיק סדרות מיוחדות לשיער מתולתל, מה שמחזק את הרושם שמדובר במגמה כלל עולמית שעושה צעדים משמעותיים גם בישראל. אחרי שנה של שליטה מוחלטת של השיער החלק, ובעקבותיו ילדות, נערות ונשים שעשו כל שביכולתן להחליק את שערן בכדי ליישר קו עם האופנה השולטת באמצעות מכשירי פן ומחליקים קרמיים וכן החלקות קבועות וזמניות, סוף סוף אנו רואים חזרה למראה המתולתל, הטבעי יותר.

כעת, משיקים במתחם את קו התלתלים ומחזקים את המגמה. במתחם מציעים תספורות ייעודיות מותאמות אישית לשיער מתולתל, אשר שמות דגש על דירוג וכיווץ של התלתל וגימור בעזרת דיפיוזר ליצירת תלתלים מושלמים. עוד מציעים במתחם, אפשרויות עיצוב באמצעות מכשיר בייביליס.

כל הטיפולים במתחם בליסימה מוענקים על ידי מטפלים מקצועיים, ממיטב המומחים בארץ, אשר נבחרו בקפידה על מנת לשרת את הלקוחות נאמנה ולהעניק את השירות הטוב ביותר.

מתחם היופי בליסימיה מזמינה אתכן ל-3 ימים של תלתלים במחירים מיוחדים בין התאריכים:16 /5-7/10

תספורת + דיפיוזר במחיר 199 ₪ במקום 250 ₪

תספורת + בייביליס במחיר 219 ₪ במקום 280 ₪.

Related posts

רהיטי דורון מציעה מתנות מקוריות לראש השנה

מנהל

רנואר השיקה את קולקצית INTERSPECIES לסתיו חורף 2017

מנהל

הוניגמן בצילומי פרסומת עם הפרזנטוריות נועם פרוסט וענת בירן פרוסט

מנהל

Leave a Comment