אופנה

השקת קולקציית סולוג עם קים אזולאי

צילום:אלעד גוטמן

בשבוע שעבר התכנסו בכירי קבוצת בריל ב"חדר פרטי" חלל יוקרתי בסגנון אורבני, ברחוב בן צבי 84, תל אביב, לרגל השקת קולקציית מותג אופנת הילדים סולוג אשר מציע בגדי ילדים אופנתיים לילדים שמבינים אופנה תוך התחשבות בצרכי ההורים: מחירים, נוחות ועוד.

באירוע נכחו: אליעזר ושמעון בוסקילה מבעלי קבוצת בריל, סיגל כספי סמנכ"ל אסטרטגיה ושיווק של הקבוצה, יעל אמסלם מנהלת המותג סולוג ועוד. המקום עוצב בסגנון אורבני בוטיק בהשראת קולקציית החורף אשר נחשפה באמצעות מייצג מרהיב ובעזרת אושיית האינסטגרם הצעירה – קים אזולאי (בת 14 בלבד!). האורחים נהנו מארוחת בוקר קלילה ומשקאות.

צילום:אלעד גוטמן
צילום:אלעד גוטמן

יעל אמסלם, מנהלת המותג של סולוג פתחה את האירוע ואמרה: "רשת סולוג הינה בין הרשתות המוצלחות בארץ בבגדי ילדים. מלבד המותג סולוג אנו משווקים ברשת גם את לי קופר ילדים ונאוטיקה, לכן, הילדים ימצאו אצלנו מבחר רחב של קולקציות, טרנדים וגם בגדי בייסיק. העונה היה לנו חשוב לנסות ולחשוב מנקודת מבטם של הילדים מה הם יאהבו, מה מדבר אליהם וכמובן בעמידה בסטנדרטים הכי גבוהים של איכות הבדים עם שמירה על מחירים נוחים."

קים אזולאי, בלוגרית ומובילת אינסטגרם עם מעל ל70 אלף עוקבים: "ילדים כבר יודעים מגיל קטן מה הם רוצים ללבוש, מה הם אוהבים, מה מתאים להם, מה הולך עם מה ואילו פריטים כבר ממש לא סטייל. אני מאוד אוהבת את הקולקציה החדשה של סולוג כי רואים שהושקעה מחשבה על מה הילדים יחשבו ומה הם ירצו ללבוש, מה יהיה נוח להם ומעבר לכך, הטרנדים הכי חמים שבקולקציה, המחירים והבדים האיכותיים לא ישאירו להורים ברירה אלא לקנות לנו!"

צילום:אלעד גוטמן

Related posts

התיקים הכי נחשקים של קנדל וקיילי ג'נר מגיעים לארץ!

מנהל

ארנק ממותג לבחירה ברשת אפריל

מנהל

3 ימים של תספורות ועיצובים מיוחדים למתולתלות במחירים מוזלים בין התאריכים 5-7/10/16

מנהל

Leave a Comment