תרבות ובידור

חנוכה 2016: היפה והחיה בכיכובם של אניה בוקשטיין ועוז זהבי

צילום: רונן אקרמן

בל, גיבורת הסיפור היא צעירה יפיפייה אשר מתגוררת יחד עם אביה בבית קטן בכפר שקט ומרוחק. כאשר אביה מחליט לחתן אותה עם מחזר שחצן היא מחליטה לברוח רחוק ככל האפשר. להפתעתה היא מוצאת את עצמה בטירה קסומה ופוגשת בחיה מפלצתית. בל לא יודעת שלמעשה מדובר בנסיך יפה תואר שהוטל עליו כישוף ששינה את מראהו החיצוני. אט אט בזכות טוב ליבה , בל גורמת לשינוי תהומי בחייו ובהתנהגותו של החיה. שינוי פנימי זה והתאהבותה של בל בחיה, מסירים את הקללה הנוראה. בזכות בל, הנסיך (ואנחנו) לומדים שיעור חשוב על אהבה, סבלנות וכבוד.

סיפורם של "היפה והחיה" נגע לליבם של מיליונים בכל רחבי העולם ולא בכדי נוצרו במהלך מאתיים וחמישים שנה גרסאות שונות לסיפור זה בספרות , טלוויזיה ובתאטרון. הסיפור יעלה בחנוכה הקרוב בעיבוד מקורי, מרגש ומסעיר לכל המשפחה. עשרות תלבושות, מסכי תפאורה, רקדנים, זמרים ושחקנים יחכו לכם על הבמה לסיפור של פעם בחיים.

אלדר גרויסמן: "היפה והחיה הוא סיפור חובה לכל ילד וילדה, לצד עולם ויזואלי עשיר והומור משובח מדובר במחזמר העוסק בקבלת האחר והשונה. אין מסר החשוב יותר מזה לילדי ישראל בשנת 2016"

צילום: רונן אקרמן
צילום: רונן אקרמן

משתתפים: אניה בוקשטיין, עוז זהבי, אריה מוסקונה, אמיר הילל, דוריס נמני, גיא עקיבא, הילה הויזמן, בל וענונו, אבי קורניק, דותן תבין, פריאל דלל, יהב קדוש, יהב שוסטר, עדי בן שושן, מיטל אפרתי

במאי: אלדר גרויסמן כותב: אורי אוריין מנהל מוסיקלי: בן זיידמן כוריאוגרף: נדב צלנר מעצבת תלבושות: אלה קולסניק עיצוב תפאורה: בתיה פיק מעצב תאורה: רונן נג'ר תמונה: רונן אקרמן

Related posts

בוני טיילר, מלכת הפופ והרוק, מגיעה לראשונה להופעה בישראל !

מנהל

אהבה בצלילים התזמורת הסימפונית אשדוד חוזרת עם קונצרטים מוסברים חדשים

מנהל

האם האדם הזה הצליח לאכול 60 מנות ב-BBB בשעתיים?

מנהל

Leave a Comment