צילום מסך יוטיוב

סינגל חדש לערן צור

934

ערן צור- מאמני הרוק המוערכים והאהובים בישראל, בסינגל נוסף מתוך אלבומו החדש "המסלול המואר". ׳כלנית ׳ וה'מסלול המואר'- הסינגלים שיצאו עד כה, קיבלו תגובות נלהבות מהקהל ומהתקשורת כאחד ושימשו יריית פתיחה לאלבום ייחודי ועוצמתי של צור, המכיל אוסף שירים מרגשים, יוצאי דופן ומסקרנים. כעת מוציא צור את הסינגל השלישי " לב על מעקה", שיר אהבה על מערכת יחסים מורכבת, רומן בין שני אנשים שכל אחד מהם בעל ציפיות שונות ומנוגדות.. בדרכו הייחודית צור מצליח להגיש שיר נוגע ומרגש עם עיבוד קצבי שמעצים אותו. בכל הביקורות צוין השיר כאחד מהבולטים והטובים שבאלבום.

ערן: " זהו אחד השירים האהובים עליי באלבום, בשבילי הוא המשך לשיר קודם שלי – ׳הוא והיא׳. שיר על זוג. גבר ואישה. הם לא מחוייבים עד הסוף האחד לשניה, אבל הרומנטיקה ביניהם רותחת." זהו אלבום הסולו השישי שלו וגם באלבום זה ערן כתב את הטקסטים והלחנים. אלבום זה מאופיין בטקסטים חודרים ועמוקים עטופים במקצבי רוקנ'רול ונגיעות אלקטרוניות. ערן צור במיטבו. ההפקה המוסיקלית הופקדה בידיו המוכשרות של עופר מאירי. מאחורי צור קריירה מוסיקלית ענפה ומגוונת, עם אלבומים ושירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדו כאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים.

מן הביקורות:
"האלבום הזה הוא חתיכת אור גדול לכל מי שאוהב מוזיקה ישראלית. צור נשמע כאילו הגיע לנקודת איזון בין החיפוש המתמיד ובין היום יום, ודווקא כשהוא טבעי ופחות מתאמץ, האש שבה לבעור… עלו על "המסלול המואר" של ערן צור, אחד הנתיבים היותר יפים ומעניינים שתוכלו לבחור בתקופה הקרובה." ( שי להב, YNET)

"צור לא התעגל עם השנים, אלא רק מצא דרך מתוחכמת ומעניינת יותר להיות ערן צור..(סער גמזו, ישראל היום)

"גם באלבומו השישי, הטוב ביותר שלו לטעמי, הוא נהנה להשתכשך ולהתלכלך באזורים האפלים של נפש האדם ובכתיבה ללא סייגים וגבולות על יצריו וגחמותיו. קובץ נהדר של עשרה שירים מצוינים, שכרגיל אצל צור הם מאוד אינטליגנטיים, תובעניים ומאתגרים, חדים וחודרים, מסקרנים.. נפלא".( עמוס אורן, הבמה)

"באלבום זה מצליח צור לשמור על דינמיקה יצירתית מרתקת, שהולידה שירים אחדים שייכנסו למסלול הנצח שלו." ( יוסי חרסונסקי)
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *