בריאות ורפואה

שיטה חדשנית ליצירת גומות חן – ללא ניתוח

שיטה חדשנית ליצירת גומות חן ללא ניתוח - חברת פרומדיקס. צילום-יחצ חו"ל

ד"ר גרה מוחמד, מומחה בפיסול פנים ואנטי אייג'ינג, יוצר בארץ ובעולם גומות חן בפרצוף בשיטה חדשנית ובאמצעות חוטי אפטוס המיובאים ומשווקים על ידי חברת פרומדיקס.

חוטי האפטוס משמשים בראש ובראשונה למתיחת עור הפנים והרמתו. ד"ר גרה מחדיר את חוט האפטוס מאזור האוזן לכיוון האזור בו רוצים לייצר את גומת החן. החוט מוחדר בצורה מאוד שטחית מתחת לעור, מושך אותו כלפי מטה וכך נוצרת גומת החן.

שיטה זו מקורה בטעות. ד"ר גרה מספר כי לעיתים הגיעו אליו מטופלות אשר עברו טיפולי הרמת עור הפנים אצל רופאים אחרים ולא היו מרוצות. ד"ר גרה אומר כי שם לב שרופאים אלו החדירו את חוטי האפטוס היוקרתיים המשמשים להרמת עור הפנים, בצורה שטחית מידי וכך נוצרה מעין גומה בפנים. ד"ר גרה לקח את "הבעיה" והפך אותה ליתרון, כאשר השתמש בהחדרת החוט בצורה שטחית ויצירת הגומה לעשיית גומת חן ייזומה במקום המיועד ורצוי לכך.

ד"ר גרה מציין כי גומת החן באמצעות חוטי האפטוס, נוצרת ללא ניתוח, דימום או תפרים בתוך חלל הפה. הוא מציין כי טיפול זה מתאים לכל האנשים, אך מומלץ לעבור לפני כן בדיקה של רופא, כדי לוודא שהכל תקין במבנה הפנים ובעור הפנים ולא צפויה איזו בעיה בהמשך הטיפול ליצירת גומת החן.

מחיר טיפול ליצירת גומות חן : בין 3000 ₪ – 4000 ₪.

Related posts

לראשונה: סדנא למיומנויות תקשורת בחטיבת נשים ויולדות באסף הרופא

מנהל

הנחיות והמלצות האגודה למלחמה בסרטן לנשים למניעה, איבחון מוקדם של סרטן השד

מנהל

טיפים לצום קל ביום כיפור

מנהל

Leave a Comment