רכילות

הזמר נדב גדג' חזר לאקסית קורל ומשיק קליפ חדש

נדב ספונטי עולה לבמה לשיר באופן עצמאי צילום אסף לב

כולנו זוכרים איך בחודש אוגוסט האחרון, ליבנו נשבר כאשר נדב גדג' הגולדן בוי הישראלי,  נפרד מחברתו קורל לאחר שנה של זוגיות מתקתקה. אמנם קצת שמחנו שנדב הפך לרווק נחשק ולפני כחודש אף שדרג את מעמדו כחייל-זמר-נחשק כאשר התגייס ללהקה צבאית.

אך, חדשות רעות לנו וחדשות מאוד טובות לנדב! אמש, בהשקת הקליפ החדש שלו במסגרת שיתוף פעולה עם מותג הטיפוח  גרנייה שנערך על גג ברחוב רוטשילד בתל-אביב, חשף גדג' בפני כולם שהוא וקורל חזרו! ולמרות שירותו הצבאי יש לו הרבה תוכניות איתה…. חוץ מי זה הוא בלהקה צבאית וקיבל מהצבא פטור לגדל זקן….מסוקס.

<iframe width="660" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MgosH4nC2AY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

אז אם תהייתם – לא, השיר החדש שנדב הוציא במסגרת הקמפיין אינו מדבר על קורל אך כן מעביר מסר מאוד חשוב. נדב עלה לבמה באירוע ואמר: "מטרת הקמפיין להעביר לנוער את המסר להיות נקיים מפילטרים ולהראות את הפנים האמתיות שלהם." מיד לאחר מכן באופן ספונטני נדב שר את השיר החדש בפני הקהל שהריע לו.

הקליפ החדש יעלה בימים הקרובים וכולכם תוכלו לראות את הפנים האמתיות, נטולות הפילטר של נדב – עם פטור מגילוח  שקיבל  מהצבא….

Related posts

דודו אהרון ויורם במאנצ'

מנהל

יאיר מלכה משיק מסעדת שף בחיפה ומעדכן שבקרוב גם בגינדי תל-אביב

מנהל

ליאור רז מפאודה במסע אופנועים בליל ירח מלא

מנהל

Leave a Comment