לייף סטייל

הסוף לשומן העיקש …..

Before and after_Page_1חברת פרומדיקס- פירוק שומן בקור באמצעות MICOOL. צילום- יח"צ

רבים מאתנו מחפשים פתרונות לא פולשניים לסילוק מצבורי שומן עקשניים. עד כה מטופלים היו צריכים לעבור טיפולים במכונות שלא בודדו את הטיפול בשומן עצמו ודרשו מספר רב של ביקורים במרפאה או נאלצו לעבור ניתוחים טראומטיים גם במקרים קלים של הצטברות שומן נקודתית.

חברת פרומדיקס משיקה בימים אלה בארץ שיטה חדשנית, בלתי פולשנית, לפירוק שומן ממצבורי שומן עקשניים לחיטוב והצרת היקפים, באמצעות המכשיר החדשני MICOOL, שיטה הזוכה להצלחה רבה בארה״ב ובאירופה כמודל טיפולי יעיל ביותר וכעת היא זמינה גם בישראל.

מזה זמן רב ידוע כי רקמת שומן מתכווצת בחשיפה ממושכת לקור וכעת, מכשיר ה- MICOOL נותן פתרון זה בצורה מבוקרת ובטוחה לעיצוב הגוף. למכשיר זרועות המוצמדות לאזור הטיפול. הזרוע יונקת את מצבור השומן ומקררת אותו בעזרת גופי קירור הנמצאים בתוכה למינוס 2 עד מינוס 8 מעלות צלזיוס.

בטמפרטורה זו תאי השומן עוברים תהליך של מוות הנקרא APOPTOSIS שלאחריו הם מופרשים באמצעות דרכי השתן. טמפרטורה זו אינה פוגעת באלמנטים כגון כלי דם, עצבים ושרירים ולכן אין כל נזק לרקמות אחרות.

מכשיר ה- MICOOL מיועד לפירוק שומן אצל נשים וגברים הסובלים ממצבורי שומן עקשניים באזורים כמו: בטן, מותניים, ירכיים וגב. הטיפול אינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה. אין כל שינוי לא ברמת השומנים ולא בתפקודי כבד, נושא זה נחקר במספר מחקרים בארה"ב. התוצאה הרצויה מתקבלת לאחר 1-3 מפגשים בלבד. 3 חודשים לאחר תחילת הטיפול ניתן לראות שיפור של עד 8 ס”מ בהיקפים.

הטיפול אינו כואב. אין מדובר בכאב אלא בהרגשת יניקה של האזור (כמו בכוסות רוח). תחושה זו חולפת תוך מספר דקות. הטיפול אורך בין 50-60 דקות במהלכן ניתן לקרוא, לשמוע מוסיקה או לצפות בטלוויזיה. למעט אדמומיות ונפיחות קלה למשך זמן קצר לאחר הטיפול, פירוק שומן בקור נחשבת לשיטה בטוחה מאוד.

ירידה במשקל והמסת שומן הם תהליכים שונים לחלוטין. כאשר אנחנו יורדים במשקל, תאי השומן בגוף שלנו קטנים אך אינם נהרסים. תאי השומן הללו יגדלו שוב כאשר נעלה במשקל.
בתהליך הטיפול ב- MICOOL תאי השומן קופאים ומתים ומופרשים מחוץ לגוף. אותם תאים כבר לא יאגרו שומן. לפני כל טיפול, הרופא ימדוד את היקף אזור הטיפול ואת משקלך בכדי לאמוד את התוצאה בצורה בלתי תלויה במפגש הבא שלכם. לעלייה במשקל ישנה תוצאה הרסנית על תוצאת הטיפול.

עלות הטיפול: בין 5,000 ₪ ל-8,000 ₪ לסדרת של 3 טיפולים.

מכשיר ה-micool הוא מכשיר מקצועי הניתן להשיג את הטיפול עמו אצל רופאים בלבד.

Related posts

חוה זינגבוים משיקה מארז ביוטי יוקרתי לרגל החגים:

מנהל

השעון היקר בישראל – מחירו 10 מיליון ש"ח

מנהל

טיפים לעיצוב חדר הסטודנט במינימום הוצאות ובמקסימום יעילות

מנהל

Leave a Comment