רכב

נחשפה השיטה הסודית של המשטרה לתפיסת עברייני תנועה (צפו בתמונות)

צילום: דוברות משטרה

שיתוף פעולה יוצא דופן בין יחידת התצפיות 'עטלף' של משמר הגבול לאגף התנועה של משטרת ישראל, מוביל לאיתור העבריינים ממרחק של קילומטרים.

בימים האחרונים פועלים לוחמי יחידת התצפיות של משמר הגבול יחד עם שוטרי אגף התנועה במטרה להציל חיים בכבישים המרכזיים במדינה. במסגרת הפעילות ממקמים הלוחמים אשר נטמעים בשטח, תצפיות לעבר הכבישים במטרה לאתר עברייני תנועה ולאכוף עבירות תנועה. נהג אשר עובר על החוק, מצולם ומתועד ממרחק של קילומטרים ונעצר בהמשך הדרך ע"י הלוחמים ושוטרי התנועה אשר מציגים לו את אשר עשה במהלך הנסיעה ובניגוד לחוק.

צילום: דוברות משטרה

שיתוף הפעולה הייחודי תורם רבות לביטחונם של משתמשי הדרך תוך איתור יעיל ואיכותי של אלו המסכנים את חייהם של משתמשי הדרך. מפקד יחידת התצפיות מסר: "המאבק בקטל בכבישים והשת"פ בין אגף התנועה ליחידת התצפיות של מג"ב, מביא לתפיסתם של עברייני תנועה משמעותיים והתנהגות בריונית בכביש. ע"י פריסה חכמה של הלוחמים בצידי הכבישים בתחכום רב, אנחנו מצליחים לסייע בביצוע אכיפה אפקטיבית. הלוחמים מרגישים תחושה של שליחות בפעילות שונה ממה שהם רגילים כאשר הם פועלים כנגד טרור ופשיעה חמורה. אני בטוח שככל שנרבה בפעילויות מסוג זה נצליח להפחית את כמות תאונות הדרכים".

ממשטרת ישראל נמסר: אגף התנועה ביחד עם מג"ב ימשיכו לבצע פעילות איכותית כחלק משינוי המיקוד באכיפת עבירות מסכנות חיים וביריונות בכביש, ולראיה רק בחודשיים האחרונים ראינו עלייה של 91% באיתור עבירות של שימוש בטלפון סלולרי במהלך נהיגה. אנו חוזרים וקוראים לנהגים לנהוג בצורה בטוחה ובהתאם לחוק.

צילום: דוברות משטרה

Related posts

איזה ציון נתנו תושבי אשדוד וגן יבנה למצב הבטיחות בדרכים ביישובים?

מנהל

תושבי אשדוד וגן יבנה עוצרים לזכרם של כ- 33 אלף הרוגי תאונות הדרכים

מנהל

קבוצת קרסו זכתה במכרז רכבי השרים

מנהל

Leave a Comment