תרבות ובידור

פרויקט "תקרא תצליח" של בנק הפועלים הגיע ליבנה

צילום: תאטרון העם.

שעת הסיפור הינה במסגרת פרויקט "תקרא תצליח – לעידוד המודעות הציבורית לחשיבות הקריאה", אשר מתקיים ברחבי הארץ זו השנה העשירית ברציפות.

מטרת פרויקט "תקרא תצליח" היא להביא לשינוי בהרגלי הקריאה של ילדים ובני נוער בישראל. מרכיב מרכזי בפרויקט הוא רכישה של רבבות ספרים ע"י הבנק לצורך חלוקתם בספריות בבתי הספר ברחבי הארץ. הפרויקט כלל גם מסע הסברה ציבורי, במסגרתו הזמין בנק הפועלים את הציבור הרחב להביא ספרי ילדים לסניפים כדי לתרום אותם לספריות. בנק הפועלים השקיע בפרויקט "תקרא תצליח" למעלה מעשרות מיליוני שקלים.

הדס סגל, מנהלת סניף יבנה של בנק הפועלים אמרה: "אני מברכת את תלמידי בתי הספר נועם שלקחו חלק בשעת הסיפור של בנק הפועלים וכן את המורים והמלווים והקשר האמיץ של הבנק עם הקהילה. אני תקווה כי שעת הסיפור הזו נטעה בלב הילדים את האהבה, העניין והשמחה לספר ולקריאה".

פעילות זאת מצטרפת לתרומות רבות של בנק הפועלים למוסדות החינוך ביבנה. בשנה האחרונה הבנק תרם 10 מחשבים לבית ספר "אביריעקב" ו-10 מחשבים לבית ספר "נועם". בנוסף, בתחילת השנה בנק הפועלים תרם לילדי בתי הספר בעיר 150 כרטיסים לקונצרט "היפיפייה הנמה המתעוררת" של התזמורת הפילהרמונית הישראלית. כמו כן, בחגים הבנק תורם מאות חבילות שי לחלוקה למשפחות נזקקות בעיר יבנה דרך "עמותת לשם שמיים" וגם למועדונית "בית חם".

Related posts

השקת הספר "הודו כי טוב" בבית הסופרים – מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

מנהל

יריד רכבי אספנות יתקיים בעופר בילו סנטר אאוטלט

מנהל

"הספר מסביליה" מאת רוסיני

מנהל

Leave a Comment